Atrakcyjnie oraz wygodnie w kostiumie kąpielowym – nie tylko latem

Stroje kąpielowe nosi się nie jedynie w szczycie lata. Modny kostium kąpielowy potrafi zmotywować do aktywności – wyjście na basen nawet zimą w towarzystwie przyjaciółki okaże się prawdziwą przyjemnością, a równocześnie utrzymamy nasze ciało w odpowiedniej formie dzięki czemu, kiedy nadejdzie następne lato będziemy wyglądać i czuć się jeszcze lepiej! Weekend w SPA z basenem to też znakomity pomysł, aby poprawić swój nastrój w okresie zimy, kiedy tęsknimy za wakacjami.
Koniecznie trzeba mieć w swojej szufladzie modny kostium kąpielowy uszyty z wysokogatunkowych materiałów.

adidasy
Autor: KEEN
Biżuteria Cheetah
Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Najlepiej mieć dwa rodzaje – strój jednoczęściowy oraz bikini. Wśród aktualnie polecanych strojów kąpielowych znajdują się modele z klasycznymi, pełniejszymi majtkami bądź wyraźnie wyciętymi figami, jak również z szortami. Pełniejsze majtki pomagają zamaskować niedoskonałości, a te bardziej wycięte podkreślają wyćwiczone pośladki. Kostiumy kąpielowe oferowane są z tradycyjną górą, bardotką lub wiązane. Do wyboru są miseczki z usztywnianym bądź miękkim wykończeniem, a ponadto modele push-up, które polecane są dla kobiet z małymi piersiami.

niemowle
Autor: Loren Kerns
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o stroje kąpielowe jagna.plwysokiej jakości marka Gabbiano może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem. Gabbiano co sezon wypuszcza nowe modele kostiumów, na przykład przepiękne stroje kąpielowe Mewa, stroje kąpielowe mewa w których można czuć się atrakcyjnie oraz wygodnie. W asortymencie Gabbiano znajdziemy bogaty wybór modnych kostiumów kąpielowych w oryginalnych wzorach i żywych kolorach.

Poprzez stosowanie wysokiej jakości materiałów, stroje nie blakną pod wpływem chloru, nie prześwitują i się nie naciągają, co gwarantuje rewelacyjny wygląd i maksymalny komfort na basenie czy w innej sytuacji.