Zabiegi w celu polepszenia urody. Kilka propozycji z obszaru działań kliniki estetycznej

Zabieg resurfacingu, to znaczy peelingu laserowego, jest skutecznym sposobem poprawy urody dla pań, jakie narzekają na takiego rodzaju kłopoty, jak nierównomierny koloryt skóry, szorstkość, spodziewające się po tym peelingu wyrównanego kolorytu, poprawy elastyczności oraz struktury. W laserze działa nowa technologia, która zastępuje jedną wiązkę laserową całą gamą mikrowiązek, z kontrolowanym poziomem głębokości ingerencji w naskórek i w skórę właściwą.

korekcja nosa
Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
resurfacing
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Cały zabieg nie trwa długo (od 30 do sześćdziesięciu minut), lecz resurfacing najczęściej należy powtórzyć.

Jeżeli opublikowana tutaj wykładnia Cię przekonuje, to zobacz dodatkowo inne wypowiedzi na nasz temat, który został podniesiony w tym miejscu.

Dla uzyskania najlepszych rezultatów polecana jest seria 3 zabiegów, chociaż zdarza się, iż kobiety są usatysfakcjonowane z działań jednorazowego zabiegu. Resurfacing to jedynie jedna z kilkudziesięciu pozycji klinik zajmujących się medycyną estetyczną. Wiele z nich oferuje również takie zabiegi jak: lifting, ostrzykiwanie toksyną botulinową czy korekcja nosa. Kiedy dokonujemy wyboru kliniki, dobrze jest sprawdzić, czy pośród lekarzy są tylko specjaliści medycyny estetycznej, czy również chirurgii, ponieważ łatwo im wtedy ocenić, czy problem, z którym zgłasza się kobieta, wymaga ingerencji chirurga, jak korekcja nosa, czy wystarczającym rozwiązaniem jest mniej inwazyjny zabieg z zakresu medycyny estetycznej.

Więcej na ten temat: Wellderm

W trakcie niektórych zabiegów niezbędna jest pomoc lekarza anestezjologa, a konsultacja z kosmetologiem po zabiegach też jest polecana. Czasem trzeba umówić się na wizytę kontrolną podczas regeneracji skóry. Najczęściej czas rekonwalescencji można skrócić zabiegami z wykorzystaniem lamp ledowych. Naświetlania służą także spotęgowaniu działania zabiegu.

Doczytaj: