Kobieca bielizna seksowna – czyli liczy się nie tylko wygląd, ale i komfort i satysfakcja

Dzięki nim kobiety wyglądają szczuplej, są także idealne do aktywnego trybu życia. Bielizny wyszczuplające przynoszą wzrost poczucia pewności wyglądu. Źle dobrana przyczynia się natomiast do fatalnych komplikacji na skórze.

amazinggirl.pl/erotyka/pasy-do-ponczoch.html

Autor: Lies Thru a Lens
Źródło: http://www.flickr.com
Choć nie jest widoczna, bielizna bielizna erotyczna jest niezmiernie ważnym komponentem ubioru, zwłaszcza kobiecego. Popularność wśród nich mają bokserki damskie, bardziej rozbudowana i zakrywająca wersja majtek zawdzięcza ”wzięcie” wśród pań, preferujących wygodę i zakrywanie okolic intymnych. Nuda? Absolutnie nie – twórcy walczą o gusta klientek dając im propozycje setek kolorów, krojów i kompozycji materiałowych. Jest w czym wybierać, a rozumiąc kobiece gusta i oczekiwania pełnej szafy bielizny i ubrań na dowolne okazje, paniom zwyczajnie nie wypada nie posiadać bielizny odpowiedniej do sytuacji wyjściowej.

Szykowne, koronkowe bokserki damskie, a nawet bardziej odkrywające kobiece wdzięki stringi to interesująca opcja dla pań, które lubią dobrze czuć się w wyzywającej bieliźnie (majtki damskie typu bokserki). W kategoriach wybierzemy także figi damskie również o bardziej skąpym kroju, które podkreślają zmysłowość i wdzięki kobiety. Bardziej prowokacyjne panty w kolorze różanym to kolejna opcja na majtki dla pań lubiących prowokować seksualnie. To idealny wybór na okazje wieczorowe, a już na pewno do sypialni. Są zarówno powabne i wygodne dla kobiecego ciała.

Krój i kolor mają swoje, wizualne znaczenie, lecz dla czucia się równie znaczącą rolę odgrywa skład materiałowy majtek. Bielizna wyzywająca to nie tylko komfort i delikatność, to przy tym kompozycja bawełniano-syntetyczna, która pozwala przez dłuższy czas ochraniać skórę. Produkty ceniących się marek mają kolejną przewagę, są bowiem antyalergiczne, szybkoschnące, nie wymagają przez to regularnego prasowania. W przypadku wersji w całości wykonanych z bawełny byłoby to konieczne.

figi damskie

Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com
Najczęściej składnik bawełny wynosi zdecydowaną większość, wskaźnik substancji syntetycznych oscyluje w granicach kilkunastu procent. Warto mieć ten wzgląd na uwadze przy doglądaniu metki bielizny.Wersje słabszej jakości bokserek, fig kupimy już od kilku złotych, za bieliznę wysokiej klasy trzeba będzie dołożyć sporo pieniędzy.

Jeśli opisywany temat Cię fascynuje oraz poszukujesz więcej danych, to pod tym linkiem (http://www.lovet.pl/23-botki-na-szpilce) odnajdziesz ich wiele – będą one podobne tematycznie, ale równie ciekawe.

Mając bieliznę z obu poziomów zdecydowanie wyczuwa się różnicę kwotową.