Kołnierzyki pasują do każdej stylizacji

Kołnierzyki ozdobne zezwalają na przygotowywanie nowych stylizacji

Z modą jest tak, że po pewnym czasie ponownie powraca do łask i cieszy się powodzeniem pośród młodszego pokolenia, któremu wydaje się, że jego pomysł jest nowoczesny oraz że zaplanowali coś, czego jeszcze nie było. Tak właśnie wygląda teraz rzecz kiedy idzie o kołnierzyki ozdobne.

BAGUM
Autor: Roco Julie
Źródło: http://www.flickr.com
Mają szansę one być zawieszane na szyi, ale również mamy szansę wybrać takie, które w odpowiedni sposób będą doczepiane do bluzki, przez co będziemy posiadali gwarancję, że nie będą się przemieszczały i cały czas będą na tym samym miejscu. Ich założenie i zdjęcie idzie bardzo prędko więc możemy je założyć przed każdym wyjściem, nawet jeśli nie mamy zbyt wiele czasu na to, żeby dopracować własną stylizację . Wybierając za każdym razem inny kołnierzyk, możemy powodować, że jedna bluzka będzie posiadała parę wersji, a więc bez potrzeby posiadania obszernej garderoby, za każdym razem możemy pokazywać się w odmiennej stylizacji.

ozdobny kołnierzyk
Autor: Ashley Van Haeften
Źródło: http://www.flickr.com

Typów kołnierzyków jest niesamowicie wiele

Należy zdawać sobie sprawę z tego, że możemy przebierać wśród delikatnych kołnierzyków, które będą posiadały delikatny haft, jak i wśród takich, które będą ozdobione cekinami i perełkami, przez co wspaniale będą ozdabiały gładką bluzkę, która wcześniej była właściwie bez charakteru. Takie kołnierzyki pozwolą nam na wyszukanie własnego stylu, a co więcej sprawią, że nawet najbardziej zwykła bluzka, zmieni się w elegancką, która wspaniale będzie pasowała do każdej okazji. Trzeba przeanalizować czy w naszej szafie też nie muszą znaleźć się takie kołnierzyki, gdyż dzięki nim będziemy mieli możliwość eksperymentowania z modą, a co się z tym wiąże, zawsze będziemy mogli stworzyć coś niesamowitego w swojej stylizacji . Możemy interesujące propozycje znaleźć w internecie

Jeśli jeszcze nie posiadamy takiego kołnierzyka, to trzeba powiedzieć, że kupimy je w odpowiedniej pasmanterii, albo mamy szansę spojrzeć do internetu, gdzie jest dużo tego typu propozycji. Jedynie dzięki nim będziemy mogli sprawić, że jedna bluzka, będzie posiadała tak sporo zastosowań oraz wciąż będzie wyglądała na nowy nabytek.