Marka Wittchen

on

Wittchen to sieć polska swoje punkty na terenie całej Polski. Firma ta udostępnia wyroby z szeroko pojętej galanterii skórzanej i nie tylko. Bardzo szeroko reprezentowane są buty, zarówno dla kobiet, jak i męskie. Marka w swoich wyrobach stawia na elegancję. Wyroby tej marki najczęściej posiadają klasyczne kroje, nie są ekstrawaganckie. Przeważają poważne, niejaskrawe kolory.

Podstawowym materiałem, jaki wykorzystywany jest do szycia wyrobów to różnego rodzaju skóra naturalna. Sklep Wittchen to punkt, który można spotkać w wielu regionach kraju, czasmi na terenie galerii handlowych. W sprzedaży poza odzieżą i butami bogato reprezentowane są także rozmaite akcesoria, takie jak na przykład torby czy portfele. Firma ma również kilkanaście stałych kolekcji, w ramach których można znaleźć towary o różnorodnej stylistyce.

Okrycia wierzchnie

Sporą część asortymentu sklepów Wittchen stanowią płaszcze i kurtki. Tak samo jak w przypadku pozostałych wyrobów, są one wytwarzane z materiałów naturalnych. Płaszcze Wittchen to w większości przypadków grube okrycia zimowe. W zdecydowanej większości posiadają futrzane wykończenia. Najczęściej są dosyć długie, czasami zaopatrzone na przykład w kołnierz zapinany pod szyją na dodatkowy guzik, dzięki któremu można łatwiej utrzymać ciepło bez noszenia chusty. Niektóre płaszcze wyposażone są w pasek, umożliwiający związanie w talii. Poza typowo zimowymi ubraniami, oferowane są również płaszcze i kurtki Wittchen do noszenia na cieplejsze pory roku. Są to wyroby skórzane, jednak znacznie cieńsze niż przy kolekcji na zimę. Świeże wzory wprowadzane są w każdym kolejnym sezonie, co zapewnia duże urozmaicenie i nadążanie za modą.

Akcesoria

Oferta marki to także, lub przede wszystkim rozmaite dodatki i akcesoria. Są to więc torby i torebki damskie, pogrupowane w dwie pdmienne kategorie. Oprócz tego oferowane są także takie akcesoria jak krawaty czy rękawiczki. Te ostatnie uszyte są zazwyczaj ze skór jagnięcych, które cechuje elastyczność. W ofercie są również takie akcesoria jak parasole. Specyficzne są także kolekcje, dłużące do podróżowania – różnego rodzaju walizki i torby podróżne.