Najnowsze trendy w modzie dla mężczyzn ?

Na pewno niejedna kobieta zrobiłaby wszystko, aby odmienić modowe nawyki swojego męża. Niestety, w tym względzie nasi panowie mają swoje własne zdanie, które niesłychanie trudno jest nagiąć. Wiele pań jest w stanie napisać ogromną powieść o tym, jak potrafią się wymigać ich partnerzy, aby tylko nie dać się zaciągnąć na zakupy do galerii.

mężczyzna z plecakiem
Autor: Gabriel S. Delgado C.
Źródło: http://www.flickr.com
W polskim społeczeństwie pokutuje bardzo nienaturalny podział, wedle którego moda to jedynie kobieca sprawa. Prawdziwy toalet (polecamy odnośnik do serwisu) nie ugania się za ciuchami. On kolekcjonuje swoje ulubione t-shirty, które powinny mu starczyć do końca jego dni.

Na szczęście, taki pogląd rodem z ery prehistorycznej ulega bardzo szybko zmianie. Mnóstwo jest panów, którzy wielką wagę przywiązują do własnego wyglądu. Zdają oni sobie doskonale sprawę z tego, że dzisiaj dobra prezencja może otworzyć dużo możliwości. Zadbani mężczyźni mogą liczyć na powodzenie nie tylko u kobiet, ale także na swojej drodze zawodowej. Wielu z nich otwarcie ogłasza swoją miłość do mody. Istnieje mnóstwo inspirujących męskich blogów na temat mody. Ich stałymi czytelniczkami są też zdesperowane dziewczyny, które szukają ratunku dla swoich mężczyzn.

Bardzo istotne jest wyczucie smaku. Zadbany mężczyzna to elegancki mężczyzna. Ale czasem można sobie pozwolić na nieco eksperymentów. Ekstrawagancja ma bardzo wiele uroku, jeśli tylko umiejętnie nią pokierujemy. Mężczyźni powinni również porzucić nieaktualne zasady. Spodnie dla mężczyzn nie muszą być jedynie czarne albo brązowe. Warto się otworzyć na magiczną moc kolorów. Mnóstwo przyjemności daje także zabawa stylami. Przestarzały melonik, czy zawadiackie szelki- to akcesoria, które podkreślają niezwykły charakter ich właścicieli.

Współczesne marki odzieżowe, takie jak replay starają się śledzić wszelkie modowe kierunki. W ich najnowszych kolekcjach odnajdziemy dużo świetnych propozycji, pośród których niejeden pan znajdzie coś dla siebie. Dlatego dobrze jest nakłonić swojego mężczyznę na rajd po sklepach. Może się zdarzyć, że zbudzi się w nim modowa bestia i po pewnym czas to on będzie nas wyciągał na zakupy.