Marka Wittchen

Wittchen to sieć polska swoje punkty na terenie całej Polski. Firma ta udostępnia wyroby z szeroko pojętej galanterii skórzanej i nie tylko. Bardzo szeroko reprezentowane są buty, zarówno dla kobiet, jak i męskie. Marka w swoich wyrobach stawia na elegancję. Wyroby tej marki najczęściej posiadają klasyczne kroje, nie są ekstrawaganckie. Przeważają poważne, niejaskrawe kolory.

Ćwieki wciąż na czasie

We wcześniejszym sezonie królowały ciuchy przyozdobione przeróżnymi ćwiekami, nitami i kolcami. W sklepach pojawiły się już też kolekcje z najnowszego sezonu, które pokazują, iż trend na ćwieki będzie jeszcze przez jakiś okres. Kiedyś tego typu dodatki przypisywane były jedynie dla osób o rockowych i metalowych upodobaniach. Obecnie ćwieki można odnaleźć nawet na eleganckich torebkach czy…

Historia najbogatszego Hiszpana

Jeśli kiedykolwiek robiłaś zakupy ubraniowe, bankowo jest ci znana ekskluzywna marka Zara. Dziś na całym świecie pracuje ponad 650 punktów sprzedaży tej ekskluzywnej marki. Należy wiedzieć, że ojciec tej ciuchowej potęgi, pochodzący z półwyspu iberyjskiego Amancio Ortega Gaona, rozpoczął swoją trasę do bogactwa od pracy w sklepie z ubraniami.