O czym pamięta modny mężczyzna?

Przez wiele lat w społeczeństwie panowało niezrozumiałe przeświadczenie, że modą powinny pałać się tylko i wyłącznie kobiety. Każdego mężczyznę, jaki interesował się tym fascynującym zagadnieniem, od razu zasypywano wieloma obraźliwymi wyzwiskami. Wielu ludzi uważało, że prawdziwy samiec nie powinien przykładać większej wagi do swojego ubrania, a jeśli to robi, jest po prostu zniewieściały, a jeszcze do niedawna była to straszliwa obelga.

Na szczęście, świat poszedł do przodu i mężczyźni w takim samym stopniu stopniu udzielają się w największych epizodów świata mody. Wielu z nich z uznaniem redaguje własne blogi, na których ukazuje oryginalne trendy. Te najchętniej odwiedzane mają tłumy fanów, wśród których są też kobiety, jakie wyszukują cennych wskazówek, aby odświeżyć styl swoich mężczyzn.

stylowy mężczyzna
Autor: Bharat Rawail
Źródło: http://www.flickr.com

Widzimy powrót do tradycyjnych garniturów, które są odpowiednio i umiejętnie zmodyfikowane, odnosząc się do potrzeby chwili czy też sytuacji. Są niezbędne właściwe dodatki, aby z wymiętego stroju, w jakim mężczyźni prezentują się jak wujek Staszek z wesela, wyczarować najmodniejszą stylizację, jaka jednocześnie jest bardzo męska. Nie mniej jednak, naszym mężom nie wystarcza tej krzty wyobraźni, która może sprawić cuda. Dobrze jest zmienić pospolite brązowe spodnie męskie (szczegóły: na jakiś inny, znamionowy kolor, by cały strój pozyskał nowy, fantastyczny charakter.

Nie niej ważny temat to skarpetki dla panów. Jeśli na co dzień nie bawimy się w stroju cyrkowca lub nasz styl nie jest artystycznym misz-maszem, to ta cześć garderoby, drodzy panowie, musi być dopasowana do kolorystyki spodni.

Powinniśmy zatem porzucić groteskowe pomysły wkładania białych skarpet do garniturów i czarnych lakierek. Bezwarunkowo zakazane jest również połączenie skarpet i sandałów. Stylowy mężczyzna to też właściwe dodatki, które dopełniają cały strój i nadają mu odpowiedniego charakteru. Staromodny kapelusik, czy elegancki zegarek po dziadku nie tylko zwracają uwagę, ale również wiele mówią o charakterze mężczyzny. Również stylowy skórzany portfel jest właściwą wizytówką. A jego wnętrze to już całkiem inna kwestia.