Nowoczesna metoda, jak podkreślić swoją urodę. Zupełnie bezpiecznie i skutecznie, decydują się na nią kolejne osoby

Zbyt duża ilość tkanki tłuszczowej to problem,który powoduje kompleksy u osób obojga płci. Takie osoby nie zostają pozostawione na pastwę losu, ponieważ w dzisiejszych czasach medycyna estetyczna czyni cuda.

Blizny, cera
Autor: fotolia.com
Źródło: fotolia.com

Medycyna estetyczna polega na modelowaniu ciała i twarzy w bezpieczny sposób – posługując się własnymi komórkami tłuszczowymi. szczególna uwagę warto zwrócić na lipofiling. Jest to metoda, która zdobywa coraz większą popularność oraz uznanie na całym świecie.Zasada działania jest niezwykle innowacyjna, pacjent może pozbyć się dużej ilości tłuszczu z jednego miejsca i uzupełnić nim pewne braki zupełnie gdzie indziej. Warto zauważyć, że to świetna metoda, zdecydowanie lepsza od wypełniaczy czy sztucznych implantów. Zabieg przeszczepienia tłuszczu to kilka etapów. Pierwszy to naturalnie pobranie tkanki tłuszczowej z miejsca, gdzie jest jej nadmiar. Zazwyczaj są to okolice bioder, brzucha, pośladków lub ud. Liposukcja, przeprowadzana jest w znieczuleniu miejscowym.Następny krok polega na odwirowaniu pobranego materiału,

Co wpływa na jędrność skóry twarzy
Autor: 123rtf
Źródło: 123rtf

dzięki wykorzystaniu odśrodkowej siły grawitacyjnej, pozbywa się z niego zanieczyszczeń. Podczas tego zabiegu uzyskujemy tłuszcz o różnej gęstości, która ma w sobie różne ilości komórek macierzystych. Taki materiał jet odpowiedni do ostatniego etapu, którym jest iniekcja komórek tłuszczowych we właściwe miejsce (przeczytaj na stronie). Warto pamiętać, że zabiegnie boli, bo odbywa się w znieczuleniu miejscowym, jest również całkowicie bezpieczny.

Do najważniejszych zalet należy fakt wykorzystania własnego materiału do zabiegu. To nie tylko komfort psychiczny, ale też względy praktyczne. Pozwala to wyeliminować reakcje uczuleniowe. Zabieg tez pozwala szybko wrócić do dobrego samopoczucia. Jednocześnie, lipofiling może być wykonywany równolegle z innymi zabiegami, na przykład, z liposukcja laserową. Już w każdym dużym mieście są przeprowadzane takie zabiegi, najlepiej odszukać odpowiednią klinikę w internecie wpisując na przykład frazę lipofilling Wrocław.