Pragniesz wyzbyć się troszkę tłuszczyku? Liposukcja laserowa może okazać się zabiegiem jakiego potrzebujesz

W obecnych czasach wyjątkowo dużą wagę przykłada się do wyglądu zewnętrznego. W równym stopniu panie, jak i mężczyźni, pragną zadbać o siebie, regularnie ćwiczyć, stosować preparaty pielęgnacyjne, jak też modelować swą figurę, aby stała się szczuplejsza i bardziej wysportowana. Istnieją mimo wszystko obszary ciała, jakie okazują się nad wyraz oporne na zabiegi modelujące i odchudzające. W ich wypadku przydatna okaże się liposukcja laserowa.

Liposukcja laserowa
Źródło: http://www.lipoline.pl/
Czym jest liposukcja (https://dermamed.com.pl/oferta/liposukcja-vaser) laserowa?

Liposukcja laserowa to zabieg przeprowadzany z zastosowaniem nowoczesnego lasera, podczas którego odsysa się zgromadzoną tkankę tłuszczową. Szacuje się, że podczas jednego zabiegu liposukcji usuwa się aż 500 ml tkanki tłuszczowej. Liposukcja przeznaczona jest dla ludzi, którzy chcą zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej z określonego miejsca na ciele, jednakże nie odznaczają się wyraźną tuszą. W przypadku osób ze znaczną nadwagą rekomenduje się wcześniej odmienne działania, gdyż liposukcja nie jest działaniem odchudzającym, a modelującym sylwetkę. Czas trwania liposukcji jest zależny od strefy ciała, gdzie przeprowadzana jest korekta.

Coraz częściej stosowany zabieg

Zabiegi liposukcji laserowej szczycą się coraz większym powodzeniem, przez co teraz można przeprowadzić je w prawie każdym mieście w Polsce. Jeżeli zatem interesuje nas liposukcja laserowa wrocław, Kraków czy Warszawa – każde miasto okaże się doskonałym punktem, by szukać dobrej propozycji (liposukcja laserowa we wrocławiu – dowiedz się więcej).

Zanim zdecydujemy się na zabieg laserowy, należy o nim trochę poczytać i dowiedzieć się, do jakich pacjentów jest on skierowany, jak też jakie efekty można przez jego wykonanie osiągnąć. Należy pamiętać, że niektóre schorzenia, jak choroby tarczycy, nerek czy cukrzyca są przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu.

Ile to kosztuje?

Większość ludzi, którzy uwzględniają w planach przeprowadzenie liposukcji, interesuje, ile taki zabieg może kosztować. Należy wiedzieć, że jeżeli chodzi o odsysanie tłuszczu cena kraków może być bardzo różna, dużo zależy bowiem od strefy ciała, na której planowany jest zabieg (zobacz ). By zaznajomić się z cennikiem dla danych obszarów ciała idealnie będzie odwiedzić klinikę medycyny estetycznej, w której zamierza się wykonać zabieg, lub zapoznać się z informacjami umieszczonymi na jej stronie internetowej. Przed zabiegiem trzeba umówić się na konsultację medyczną.