Rewolucja odzieżowa w domowej szafie

Jesień to świetny czas na nowy ład w szafie ubraniowej, identycznie jak pierwsze dni wiosny. Zanim ruszyć na tournée po sklepach z kreacjami, zastanów się, co począć z rzeczami, których już nie nosich. Jeśli są to ubrania zupełnie zniszczone, możesz je przeznaczyć na szmaty albo po prostu wrzucić do kosza na śmieci.

ubrania
Autor: POMADA FASHION OFFICE
Źródło: POMADA FASHION OFFICE
Gdy w torbie do usunięcia z szafy znajdą się ubrania w niezłym stanie, dobrym krokiem będzie podarowani ich potrzebującym. W wielu miastach w państwie stoją specjalne kontenery organizacji charytatywnych, do których można wrzucać takie ciuchy. Jeśli zamierzasz sprawę załatwić osobiście, przejdź się po prostu do okolicznego punktu MOPS albo daj je w prezencie biednej osobie z twojego sąsiedztwa – z pewnością kogoś takiego znasz.

Szafa oczyszczona, miły uczynek zrobiony? Czas na rozrywkę, czyli długie szperanie po sklepach i na witrynach WWW w poszukiwaniu eleganckich kreacji na najbliższe miesiące. Jeśli zamierzasz wyglądać modnie w tym roku, postaw na odcienie jasne. Wydaje się, że wielkim hitem będą zwyczajne białe koszule damskie, do tego czasu zwykle noszone na oficjalne okazje. W dziedzinie butów rzecz wygląda generalnie dość podobnie – jasne odcienie, takie jak biel, będą dominować. Dobrym wyborem są białe albo piaskowe modne botki damskie, świetnie harmonizujące z jasnymi rajstopami.

Jesień w naszym kraju jest znana z koszmarnych warunków pogodowych – panują rzęsiste deszcze, dzięki czemu wszędzie pełno błota. Z tego powodu doskonałym rozwiązaniem dla pań są buty damskie Campus (kliknij: najładniejsze sukienki). To sprawdzony wytwórca odzieży przeznaczonej do trudnych warunków na trasach górskich, takie produkty znakomicie sprawdzą się także w mieście.

Jest to zakup uniwersalny – kiedy przyjdzie lato i wyruszysz na wczasy w góry, na stopy wsuniesz naturalnie buty damskie Campus, idealne na długie włóczęgi. Mądrze jest więc wydać pokaźną kwotę na takie porządne buty, by zakładać ja nogi przez wiele miesięcy.