Skąd się wzięła popularność okularów firmy Ray Ban, jakie modele są najczęściej kupowane.

Coraz większej ilości osób hasło słoneczne okulary będą się przede wszystkim kojarzyć z firmą Ray-Ban. Jednak trudno się temu dziwić, ponieważ firma ta odniosła wprost niebywały sukces, i to w zasadzie w ciągu krótkiego okresu czasu, bo raptem jednej dekady.

torebka
To właśnie wtedy pierwszy raz pojawiły się w sklepach okulary rayban wayfarer, będące bardzo wierną reprodukcją modelu z lat pięćdziesiątych. Rzecz jasna zastosowano przy nich materiały najlepszej jakości, stylistykę dopracowano w najdrobniejszych szczegółach, i to wszystko sprawiło, że ludzie pokochali te okulary. Przez kilka lat model ray ban wayfarer 2140 użyj tego linku sprzedał się w ogromnej liczbie sztuk, windując przy tym firmę na czołówkę w branży.
okulary w gablocie
Autor: Beverley Goodwin
Źródło: http://www.flickr.com

oprawce (zobacz inne wątki tutaj) przeciwsłoneczne tego producenta są coraz popularniejsze również w naszym kraju, pomimo tego że jednak trzeba za nie trochę zapłacić. Ceny każdego modelu zaczynają się od około trzystu, przykładowo model ray ban clubmaster można już bez problemów zakupić w podobnej cenie. Trochę droższe, bowiem kosztujące prawie pięćset złotych, są oprawka (zobacz jesteśmy tutaj) ray ban 3025, ray ban clubmaster natomiast kultowe wayfarer to koszt około czterystu złotych. Niejednej osobie może się to wydawać dużo, jednak w tej cenie nie tylko otrzymuje się naprawdę wysoką jakość, ale też odrobinę luksusu, jaki ze sobą niosą produkty tej firmy.

Zresztą o ich popularności można się przekonać, wychodząc w jakiś słoneczny dzień na jakąś reprezentacyjną ulicę, spora ilość przechodniów nosić będzie jakiś model tego producenta.