Stworzenie w pełni przydatnej garderoby jest jak najbardziej możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny

Dobieranie ubrań właściwych do pogody i do sytuacji to nierzadko nie zawsze takie łatwe zadanie. Aby się o tym przekonać, wystarczy popatrzeć na ulice. Zobaczymy wielu ludzi, którzy popełnili rozmaite modowe faux pas – albo ktoś ubrał się za grubo, albo za cienko, albo mało stosownie do okoliczności. Co jest kluczem do atrakcyjnego wyglądu? Jak najbardziej winniśmy mieć w szafie odpowiedni zestaw ubrań. A jego skompletowanie niekoniecznie jest takie proste.

buty do biegnia asics
Autor: Richard Sue
Źródło: http://www.flickr.com

Ile razy przed ważnym wyjściem (chociaż nawet niekoniecznie przed ważnym) stałaś przed szafą, analizując, co na siebie założyć i nie miałaś kompletnie żadnego pomysłu? Pewnie wiele i pełne rzeczy szafy nic niestety nie pomogły, bo dana rzecz zupełnie się nie nadawała, inna była zbyt cienka lub za gruba, jeszcze inna w zbytnio jaskrawym kolorze. Więc szłaś zrezygnowana na zakupy, by kupić kolejne buty damskie s.oliver, które w praktyce niewiele razy potem zakładałaś. Skądś to już znasz, prawda? Może więc najwyższy czas, by ten scenariusz zmienić i zacząć robić zakupy oraz ubierać się z głową? Przede wszystkim warto dobierać rzeczy w odpowiedni sposób.

Przygotowaliśmy dla Ciebie bardzo ciekawy artykuł, zatem nie zwlekaj dłużej tylko odwiedź nas (http://www.jagna.pl/), a na pewno znajdziesz ciekawe informacje na omawiany temat.

Warto mieć w szafie dużo standardowych spodni, spódnic czy żakietów, które pasują w zasadzie do wszystkiego. Tym sposobem unikniemy poświęcania każdego ranka pół godziny na dopasowanie ładnie się ze sobą wyglądających rzeczy. Unikajmy zatem elementów takich jak na przykład jasnozielone zamszowe kozaki za kolano. Może i są ładne, ale raczej nie będą pasować do zbyt wielu sztuk spodni czy kurtek. Zamiast tego postawmy lepiej na standardowe czarne buty, które założymy praktycznie do wszystkiego przykłady: .

spodenki tommy hilfiger
Autor: Des Byrne
Źródło: http://www.flickr.com

Rzecz jasna, raz na jakiś czas warto zaszaleć i kupić sobie coś osobliwego, ale lepiej niech to nie będzie zbyt często, tylko sporadycznie. Dzięki temu zaoszczędzimy naprawdę sporo czasu i pieniędzy. Oprócz tego, zawsze warto mieć w szafie także ubrania tego typu jak chociażby buty damskie do biegania asics czy też krótkie spodenki męskie tommy hilfiger. W końcu tego typu wygodna odzież przyda nam się w wielu przypadkach, a ponadto może służyć przez wiele lat. Skomponowanie zawartości szafy w racjonalny sposób jest zatem możliwe, trzeba tylko trochę samodyscypliny i wybieranie tylko najlepszych ofert: .