Trudne włosy też da się poskromić, starczy wybrać się na zabieg z zastosowaniem keratyny

Dużo kobiet narzeka na swoje włosy, twierdząc, że są one niesforne oraz trudne do czesania. Najczęściej problem ten bywa powiązany ze znacznym wyniszczeniem oraz przesuszeniem włosów, lecz czasami przyczyną bywa rodzaj włosów.

operacja
Źródło: flickr.com
W podanych wypadkach przydatna może być keratyna.
Prostowanie bez komplikacji
UV
Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o prostowanie keratyna sprawdza się po prostu doskonale. Zabieg z wykorzystaniem keratyny zapewnia piękny efekt prostych, miłych w dotyku, jak też błyszczących włosów. Włosy po prostowaniu z keratyną wyglądają zdrowo i są niesamowicie eleganckie. To najlepszy sposób, by pozbyć się uporczywego puszenia niszczącego każdą fryzurę. Nie można zapominać również o tym, że keratyna gwarantuje nie tylko idealnie wyprostowane pasma, ale także odbudowuje je i regeneruje od środka. Opłaca się zainwestować w ten zabieg, bo efekt utrzymuje się na włosach naprawdę długo.
Walcz o piękno i zdrowie swoich włosów
Keratynowa odbudowa włosów (keratynowa odbudowa włosów) będzie wSPArciem w chwili, kiedy ma się bardzo silnie zniszczone włosy. W licznych wypadkach za zniszczenie struktury włosa odpowiadają agresywne zabiegi i składniki w kosmetykach lub w wodzie. Włosom szkodzi również farbowanie, zwłaszcza farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden ze składników włosa, zatem zabiegi z wykorzystaniem keratyny są naturalne i okazują się bezpieczne dla pasm.

Trzeba pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, należy jeszcze stosować specjalne preparaty myjące i pielęgnujące, żeby utrwalić rezultat oraz poprawić działanie składnika. Po zabiegu warto dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w kilka dni po zabiegu korzystanie z basenu i sauny