Wiele odcieni koloru różowego – czyli dobieramy obuwie i dodatki do stroju dla kobiet niezależnie od wieku

Jeszcze jakiś czas temu róż kojarzył się z małymi dziewczynkami albo ulubionym kolorem dla laleczki Barbie. Obecnie w tym odcieniu można nabyć sporo ubrań, obuwia czy akcesoriów. Sporo portali czy gazet dla kobiet udowadnia, że róż można zakładać w każdym wieku, jedynie trzeba go dobrze zestawić. Jak to zrobić?

różowe baleriny
Autor: AWBUD Wyroby Betonowe
Źródło: http://prasa.gutpr.pl/AwbudStandard/bruk_jurajski_kolor01.jpg
różowe baleriny
Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Oczywiście nadal spotkamy się z takim przekonaniem, iż róż mogą nosić jedynie małe dziewczynki.

Nakłaniamy Cię do przejrzenia następnego postu na ten temat – tam znajdziesz dodatkowe treści. Zatem idź do serwisu obudowa Sony Xperia X i ciesz się tym.

Jednak sporo odzieży sportowej także występuje w tym kolorze i nastolatki a także młode kobiety prezentują się w nich bardzo dobrze! Odzież sportowa rządzi się własnymi prawami i nasycone kolory łączone z innymi mocnymi odcieniami czy szarością są fajnie postrzegane. Różowa torba sportowa także będzie prezentować się super. (czytaj – Buty na każdą porę roku) Pani w różowej marynarce czy różowej eleganckiej koszuli, w klasycznych spodniach i butach na obcasie będzie wyglądać na pewną siebie, dlatego jeżeli tylko nie dotyczą jej ostre zasady dress code’u – swobodnie może założyć taki zestaw do miejsca pracy. Tutaj więcej: Sklep z butami. Paniom dojrzałym do stonowanego zestawu poleca się ubrać np. różowe baleriny. Sprawią, że strój będzie ożywiony i pokażemy, iż jesteśmy na czasie. Można eksperymentować z odcieniem i wybrać coś w antycznym różu, polecanym starszym osobom albo (sprawdź stronę) w odcieniu fuksji, jaki zda egzamin w przypadku osób w każdym wieku. Do tego torebka i apaszka i prezentujemy strój modny i z pomysłem. Różowe baleriny albo wysokie obcasy mogą być także doskonałym uzupełnieniem kreacji na przyjęcie weselne lub inną imprezę rodzinną, na jakiej musimy wypaść perfekcyjnie. Nowa propozycja: różowe baleriny.

Ale jeśli mamy skłonność do rumienienia się, nie poleca się tego koloru w pobliżu twarzy, lecz jako odcień akcesoriów, szczególnie butów albo torby, będzie doskonały.