Zabiegi medycyny estetycznej – mezoterapia zabiegiem poprawiającym wygląd – przeczytaj więcej informacji

Wraz z upływem lat nasza skóra zaczyna się starzeć: pojawiają się na niej zmarszczki, traci jędrność i elastyczność. Bardzo dużo pań pragnie się tych oznak starzenia się efektywnie pozbyć. Naprzeciw ich oczekiwaniom wychodzą gabinety medycyny estetycznej , które oferują między innymi zabieg mezoterapii.

Mezoterapia Katowice, którą mają do zaoferowania to zabieg przywracający młodzieńczy wygląd bez ingerencji chirurgicznej. Podczas zabiegu w skórę
zabieg kosmetyczny
Autor: Bird&Co
Źródło: Bird&Co

pacjentki wstrzykiwane są substancje aktywne: kwas hialuronowy, witaminy, aminokwasy oraz kwas polimlekowy. Mezoterapia Katowice (mezoterapia w Katowicach), którą mają do zaoferowania może być przeprowadzana na najróżniejszych częściach ciała. Zabieg może być przeprowadzony nie tylko na twarzy, ale także na innych częściach ciała. Efektem zabiegu są mniej widoczne zmarszczki. Poprawie ulega jędrność skóry, jest ona również lepiej nawodniona. Mezoterapia gwarantuje bardzo dobre rezultaty nie tylko w redukowani zmarszczek. Wyjątkowo skutecznie pozwala zmniejszać cellulit i rozstępy.

Dopasowane indywidualnie do każdej kobiety składniki o działaniu odżywczym są wprowadzane w skórę za pomocą naprawdę cienkiej igiełki. Kobiety, które są bardzo wrażliwe na ból mogą przed wykonaniem nakłuć otrzymać znieczulenie o charakterze powierzchniowym. Zaraz po skończeniu zabiegu na obszarach ciała, na których zabieg był wykonywany widoczne są ślady po nakłuciach. (Dermatologia estetyczna dla kobiet – Katowice) Ślady te znikają po dwóch dniach. Zabieg nie powinien zostać wykonany u wszystkich kobiet. Nie zostanie on przeprowadzony u kobiet w stanie błogosławionym, u pacjentek chorujących na cukrzycę oraz u pacjentek , które cierpią na opryszczkę.

Na tydzień przed zaplanowaną datą zabiegu nie powinno się zażywać aspiryny ani innych leków, które powodują zmniejszenie krzepliwości krwi. Efekty zabiegu zobaczyć można już po jednym dniu. Jednak aby uzyskać niezwykle zadowalający efekt, z reguły przeprowadza się serię zabiegów. W zależności od głębokości zmarszczek u jednej pacjentki przeprowadza się przynajmniej serię czterech zabiegów, w niektórych przypadkach niezbędne jest ich zwiększenie do ośmiu. Między każdym zabiegiem wymagana jest co najmniej trwająca dwa tygodnie przerwa. Aby efekt zabiegu był długotrwały, zaleca się przeprowadzanie go dwa razy w roku. Wówczas efekty utrzymają się na skórze naprawdę długo.